Jak ulepszyć balkon?

edstawi produkty oferowane przez naszą firmę. Po umówieniu...się na pomiar dojeżdżamy do Państwa na dogodną godzinę i we wskazane miejsce.Bzzzzz - idzie latoCiężko sobie wyobrazić lato bez moskitiery. Niestety w naszym klimacie k

Dodane: 03-06-2015 11:36
Jak ulepszyć balkon? zabudowy balkonów białystok
UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNY POMIAR I WYCENĘ.

Wystarczy jeden telefon (793-607-328), sms lub e-mai (zdunik.jacek@gmail.com)

Nasz przedstawiciel dokona pomiarów i wyceny oraz przedstawi produkty oferowane przez naszą firmę.

Po umówieniu...się na pomiar dojeżdżamy do Państwa na dogodną godzinę i we wskazane miejsce.

Bzzzzz - idzie lato

Ciężko sobie wyobrazić lato bez moskitiery. Niestety w naszym klimacie komary to bardzo powszechne zjawisko - te upierdliwe owady potrafią zepsuć letnie wieczory i zmienić noce w koszmar. Oprócz komarów coraz częściej dokuczają nam meszki - te małe paskudztwa mimo, że nie wydają z siebie irytującego bzyczenia, potrafią byc groźne. Dobra moskitiera powinna przynajmniej częściowo rozwiązać problem. Na rynku mamy wiele rodzajów moskitier - od lekkich, tekstylnych po drobne siateczki z metalu. Proste rozwiązania są najlepsze!


Zabudowa balkonu

Zabudowywanie balkonów, już od około dziesięciu lat ,jest coraz częstszym zjawiskiem. Można dyskutować na temat estetyki tego rozwiązania, jednak skupmy się na aspektach bardziej praktycznych. W małych mieszkaniach z dużym balkonem typu loggia zawsze można zyskać dzięki takiemu zabiegowi dodatkową przestrzeń wypoczynkową. Takie rozwiązanie sprawdza się również wtedy, kiedy z jakiegoś powodu zależy nam na zabudowie - na przykład dla bezpieczeństwa naszych zwierząt i dzieci. A może marzy nam się oranżeria? Powodów może być mnóstwo, ważne jednak żeby to było dość spójne z architekturą budynku.


Moskitiera - definicja

Moskitiera (hiszp. mosquito - komar) ? zasłona z gęstej siatki, zakładana na okna lub zawieszana nad łóżkiem. Stanowi osłonę przed komarami, muchami oraz innymi owadami. Może być wykonywana z bawełny, polietylenu, poliester, oraz nylonu.

Mimo że początki regularnego używania moskitier datuje się na połowę XVIII wieku, były one wykorzystywane od czasów prehistorycznych. Kleopatra, królowa Egiptu, również spała pod tego typu zasłoną.

Źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Moskitiera© 2019 http://modernbud.legnica.pl/