Kilka ślubnych przemyśleń

się, że najważniejszą okazją, aby porwać się o wynajem będzie ślub. Wynajem auta do ślubu śląskie - i możemy się przejechać limuzyną, Lamborgini, Ferrari czy innym wymarzonym...pojazdem na nasz własny ślub!Tani fotograf to nie kon

Dodane: 22-02-2015 09:53
Kilka ślubnych przemyśleń Na prawie każdą ważną uroczystość w naszym życiu warto się dobrze ubrać, ale też trzeba zadbać o właściwy pojazd, którym pojedziemy na miejsce. Są okazje mniej i bardziej dla nas ważne, ale wydaje mi się, że najważniejszą okazją, aby porwać się o wynajem będzie ślub. Wynajem - i możemy się przejechać limuzyną, Lamborgini, Ferrari czy innym wymarzonym...pojazdem na nasz własny ślub!

Tani fotograf to nie koniecznie dobry fotograf

Kolejna sprawa, to wymagajmy podpisania umowy, żeby nie okazało się, że wyjdą potem jakieś dodatkowe kwoty do zapłaty. Najlepiej podpisać umowę precyzującą zakres wykonanych przez fotografa prac (ilość zdjęć, fotoksiążka, itd.).

Rozczaruję was, większość zdjęć ślubnych reprezentuje dość żenujący poziom, nawet pod względem techniki fotografowania, a co dopiero jeśli chodzi o artyzm. W wypadku tego rodzaju usługi decydujący głosnależy do klientów, dlatego liczy się - najczęściej cena.


Definicja ślubu

Ślub stanowi ważne wydarzenie w większości społeczeństw. W krajach europejskich panna młoda i pan młody są pytani przez osobę prowadzącą ceremonię, czy pragną zawrzeć małżeństwo ? bez obopólnej zgody małżeństwo nie może być zawarte. Oboje muszą spełniać określone kryteria wiekowe, aby ich zgoda była w pełni świadoma. Publiczna forma ślubu pozwala każdemu członkowi społeczności na zgłoszenie sprzeciwu, jeżeli jego zdaniem istnieją okoliczności uniemożliwiające zawarcie małżeństwa.

Źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Ślub


Warto wszystko wcześniej zaplanować

Zasadniczo - jeżeli bierzemy ślub w sezonie letnim, musimy się liczyć z tym, ze fotograf może nie mieć wolnych terminów. Pamiętajmy, że śluby mają miejsce najczęściej w soboty, więc inna para może nam "sprzątnąć" fotografa sprzed nosa.

Dlatego doradzam wczesną rezerwację, żeby zapobiec problemom. Zwłaszcza, jeżeli wymarzyliśmy sobie, że ta konkretna osoba będzie robić nam zdjęcia.


Nie patrz na cenę, patrz na portfolio i opinie

Inna kwestia, że są także fotografie wyjątkowe. Za tym idzie odpowiednio duży koszt, oraz problemy z rezerwacją terminu. Nic dziwnego, jakość kosztuje, a mimo wszystko chętnych nie brakuje.

Czy warto mieć takiego fotografa na swoim ślubie? Cóż, to zależy od priorytetów. Dobre fotografie zawsze będą doskonałą pamiątką, którą z dumą będzie można prezentować następnym pokoleniom. Moim zdaniem - warto. Bo to jedyne (poza wspomnieniami) co zostanie z tego wyjątkowego dnia.© 2019 http://modernbud.legnica.pl/